Dodaj do ulubionych
Nasze rynki
Narzędzia specjalistyczne dla motoryzacji

We współpracy z wiodącymi producentami branży motoryzacyjnej STAHLWILLE ciągle rozwija asortyment narzędzi specjalistycznych i ich zestawów pod określone marki samochodów. Wprowadzane innowacje oraz ciągłe doskonalenie naszych produktów mających zastosowanie zarówno w procesie produkcyjnym jak i w warsztacie sprawiają, iż nasze narzędzia dotrzymują kroku najnowszym osiągnięciom techniki w przemyśle.Perfekcja w organizacji miejsca pracy:
Odpowiednio dobrane zestawy narzędzi STAHLWILLE do każdej pracy Odpowiednio dobrane zestawy narzędzi w wózku warsztatowym lub skrzyni narzędziowej zapewniają efektywność w miejscu pracy. W pracach warsztatowych jak i bezpośrednio w produkcji - wszędzie tam Użytkownicy doceniają korzyści użytkowania narzędzi markowych i odpowiednio zaprojektowanych do każdego zadania a zarazem gwarntujących bezpieczeństwo i oszczędność czasu.
Główny cel: Specjalne klucze pazurowe
Produkcja specjalistycznych narzędzi pod określone marki samochodów jest częścią długoletniej tradycji STAHLWILLE. To kombinowane narzędzie z wymiennym kluczem pazurowym w trzech rozmiarach jest idealnym narzędziem do regulacji zaworów oraz regulacji ogranicznika biegu jałowego przy pompie wtryskowej.

Rozwiązanie problemu: Specjalistyczne szczypce STAHLWILLE
Tylko Użytkownicy wiedzą jak często przychodzi im borykać się z pracami serwisowymi na gorącym silniku i na jego elementach często skorodowanych albo trudno dostępnych czy mocno osadzonych. Jednym z takich problemów jest wymiana gorących świec. Specjalistyczne szczypce produkcji STAHLWILLE do kapturków świec żarowych znacznie ułatwiają pracę, szczególnie gdy silnik jest nadal ciepły.

Lepiej chronić niż naprawiać
Trudno wyobrazić sobie pracę w warsztacie samochodowyn lub w produkcji bez użytkowania narzędzi pneumatycznych czy udarowych. Także do takich zastosowań STAHLWILLE oferuje specjalistyczne narzędzia napędowe. Jednym z nich jest nowa linia kluczy nasadowych z tuleją z tworzywa sztucznego z kołnierzem. Produkt ten został zaprojektowany do ochrony wrażliwych felg aluminiowych, nakrętek i śrub kół przed uszkodzeniem.


Narzędzie specjalistyczne STAHLWILLE KABELEX
Wydajność i oszczędność to główne wykładniki konkurencyjności na miarę dzisiejszych czasów. Teraz gdy bycie konkurencyjnym popłaca - o przewadze konkurencyjnej może decydować także szybkie i bezpieczne wypinanie przewodów wtykowych. Dla tych potrzeb STAHLWILLE przygotowało bogaty zestaw ponad 40 różnych narzędzi do odblokowywania, także w odpowiednio dobranych zestawach pod określone marki samochodów. Niezwykle drobne końcówki tych narzędzi wykonane są z ekstemalnie twardej i trwałej sprężystej stali chromowowanadowej.

"Nietłukące": Specjalistyczne narzędzia do szyb samochodowych Tylko profesjonaliści naprawdę docenią ten produkt STAHLWILLE do montażu i demontażu szyb samochodowych, Podwójne uchwyty przyssawkowe wraz z dodatkowym oprzyrządowaniem umożliwiają łatwy i bezpieczny montaż, demontaż oraz przemieszczanie szyb samochodowych oraz innych elementów ze szkła."Właściwa regulacja": Miernik współczynnika tarcia - także w ofercie STAHLWILLE
Właściwa regulacja układu kierowniczego w tym także sprawdzenie momentów tarcia jest jedną z ważniejszych prac serwisowych. I to właśnie dla takich zastosowań zaprojektowany został przez STAHLWILLE Miernik współczynnika tarcia Nr 73Nm/15 do prac w zakresie 2-15 Nm.

"Grube czy cienkie": Kontrola grubości tarcz hamulcowych
Sprawdzenie stanu technicznego tarcz hamulcowych jest kolejnym naszym wkładem w zagwarantowanie bezpieczeństwa na drogach. STAHLWILLE oferuje miarkę grubości tarcz hamulcowych która umożliwia ich łatwy pomiar i porównanie z zaleceniami producenta bez demontażu.Katalog On-line:

Katalog-Cennik (pdf)

created by wizja.net